můj deníček

Náročný den :D

10. března 2009 v 21:18 | PeťulQa
Ahojjik...vůbec jsem nestihla dát nic nového na blog, nějak nestíhám..asi si říkáte jakto, když mám prázdniny..Ale včera jsem byla v kině..na Milionář z chatrče, jako fakt supr film! Všem doporučuju!No a dneska ráno jsem jela do Ostravy, koupila jsem si úplně supr fialové kalhoty..odpoledne jsem jela za kámošema do Bílovce...a přijela jsme až k večeru! Prostě není čas!...Zítra nejspíš taky nebudu mít čas, ptž přijede kámoška a nebo kámoš....Možná sem něco nového přidám, třeba hned teď!..Tak já fičím, mějte se!!

Pááápa

DlouHo jsem nepsala...

7. března 2009 v 17:03 | PeťulQa
Ahojj..Dlouho jsem na blog nic nepřidala..tak bych sem mohla už dát něco nového, abyste měli proč na můj blog chodit...Tak teď mám týden prázdnin, tak by se tady mělo objevit aspoň doufám hodně nových věcí...Venku je pěkně hnusně tudíž se vůbec nedá chodit ven..tak snad tohle počasí nebudu trvat celé prázdniny!! Jinak na prázdniny chystáme se sestřenkou takovou malou akcičku, tak doufám, že vyjde!!..Taky by ke mě měla přijed kámoška z BC, viď Táni...no jinak jdu v pondělí do kina na Milionář z Chatrče...No nwm co bych vám dál řekla, teď když píšu tenhle článek nejsem zrovna v nejlepší náladě...včera jsem totiž měla jít na ples, ale nakonec jsem nešla!! A byla to chyba!!..ale doufám, že ne tak velká jak si myslím..no víc sem radši psát nebudu, však kdo mě zná, o co se jedná!!...No budu s tímhle článkem končit, myslím, že už je dost dlouhý a určitě se vám to už nechce číct, tak raději skončím..Beztak už si říkáte, jejda co to tu píše za blbosti....Tak se všichni mějte a já si jdu konečně užívat prázdnin!!

Konečně je tu víkend!!

21. února 2009 v 10:08 | PeťulQa
A je to tady zase víkend!!!739!..konečně...Tenhle týden byl fakt moc náročný a jsem ráda, že už je tady konečně víkend..i když ten taky nebude zrovna jednoduchý i dneska i zítra totiž oslavujeme od taťky narozky738..Tak mi na učení asi moc času nezbyde798..ale co..smileys photo 12..Dneska k nám příjde jenom strejda a teta, tak to bude v klidupokas, ale zítra příjde další teta ze strejdou a vemou s sebou taky děti, tudíž moje 2 sestřenkyHKHK..Takže si budu s nima nejspíš celý den hrát, bude to dobré odreagování od všeho873 už se na ně moc těším, tak nwm jak budu stíhat ještě psát na blog...no uvidíme !684!..zkusím sem dát pár věcí už dneska, aby tu bylo aspoň něco nového657..A co vy a víkend?..

P.S.: A co ty Evi, už si zdravá??//strong

Nuda ve škole :)

18. února 2009 v 9:16 | PeťulQa
Ahojec no tak jestli jste si všimli tak je kolem půl 10 a já jsem na netu...je to kvůli tomu, že máme IVT a je tu vcelku nuda noo...Tak jsem se vám chtěla ozvat...Dneska přijedu až v 5, tak se ozvu večer ahojj

Pořád sníh =)

17. února 2009 v 17:10 | PeťulQa
Čaues!! Tak jaké je u vás počasí?whoosh whoosh a christmas snowflake. U nás je teda pěkně "hnusně" pořád padá sníhwhoosh whoosh a christmas snowflake. no borders.whoosh whoosh a christmas snowflake. no borders., jako by se měly blížit Vánoce a ne jaro! Jsem zvědavá jak dlouho to sněžení vydrží...Jako neříkám, že bych neměla ráda zimu, ale už bych radši chtěla, aby bylo jaro! Jsem spíše jarní a letní typ...Tak nosit v zimě zimní bundy teple se oblíkat:noes:...nic moc noo De saco cheio, vai pro rio que o parta!..Jeej, mi už musí pěkně hodně hrabat, když tady píšu o počasí..Ale co i to je téma!


Tak se všeci mějte!Obrázek “http://a.deviantart.com/avatars/c/a/carameldansenplz.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

P.S. ani nwm proč jsem tenhle článek psala, ale prostě jsem chtěla něco napsat na blog!tongue.gif tongue picture by kaikuwahee

Valentýn :-*

15. února 2009 v 9:48 | PeťulQa
Ahojjík2eulb4i.gif image by Lowinka..tak se zase po nějaké době ozývám a přidávám sem pár nových článků atd...Tak jak jste prožili svátek všech zamilovaných??http://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/hearts2.gif..dostali jste nějakou tu valentýnku?http://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/leaf2.gif..a nebo patříte k těch, kteří moc Valentýna neslaví?..je tady taky poslední možnost, že byste Valentýna slavit chtěli, ale nemáte s kým..ať už je to jakkoliv, je to den jako každý jiný:peace: a každý ho "slaví" podle sebe...Já jsem Valentýn po dlouhé době slavilathinkheart.gif image by Salisko...A tak prožili jste přes víkend něco zajímavého??..Sem comentários, próxima! Mi dneska odjel brácha na lyžák, takže teď bude týden doma nuda, ptž se nebudu mít s kým hádat a prát o počítač...thrilled.gif thrilled picture by kaikuwahee..Bude teď doma prostě nuda...Tak se zatím mějte a pište komenty..paa

Víkend

8. února 2009 v 11:40 | PeťulQa
Ahojj!!553!..tak, jak jste prožili víkend?..asi je to zbytečné se ještě ptát, je tady ještě skoro celá neděle..já můžu říct, že jsem si užila sobotu, byli jsme totiž nakupovat...což mě hrozně baví, teda jedině pokud mi naši něco koupí..tak jako koupila jsem si dvě trička..není to moc, ale jeli jsme nakupovat hlavně věci pro bráchu na lyžák noo..tak jsem si toho radši moc nekupovalasakra...jo a taky jsem trochu změnila účes, no spíš barvu noovcelku mazeec no..:ham Jinak mě dneska nečeká nic pěkného, už jsem stihla vysát a utřít si prah v pokojiwork.gif image by spookys-graphix...a na odpoledne mě čeká učení...doprčic!!jak mi se nechce učitBang *257*..ale budu muset!! Píšem totiž tento týden hodně písemek a přes týden se to všechno nestihnu naučitdancing..konečně sem dám i nějaké ty obrázky a možná i nějaký ten návod...ale to asi až k večeru!1128!..Tak se zatím mějte a užívejte si víkenduCoração ocupado

Už píšu =)

4. února 2009 v 22:19 | PeťulQa
Ahojky..našla jsem si čas a konečně sem něco píšukoruna..njn to mi to ale trvalopixel...Tak jak se všichni máte??:pacc co škola a nebo máte prázdniny?..my prázdniny ještě nemáme, budeme je mít až v březnu:ham..což je celkem za dlouho noo...ale tak aspoň, že tak..Dneska jsem měla supr denZamilovaný *5186*....a vy??...něco zajímavého jste podnikli?..a vůbec jak je u vás?..jako u nás je počasí nanic, ani sníh, teda jako máme tady trochu sněhu ale nic moc...buď až je pořádná zima a nebo hodně sněhu, taková břečka jaká tu je, o to nikdo nestojídancing...teda aspoň já ne..z1411530.gif..tak ahojec...SBéé...a všichni ostatní!
 
 

Reklama